معرفی یازده منبع مهم آموزش Revit

امروزه نرم افزار Revit به عنوان یک نرم افزار پیشرو در زمینه bim , مبدل به یکی از اساسی ترین نرم افزار معماری و ساختمان در سراسر جهان شده است که تاکنون مدرسان زیادی به تالیف کتاب های آموزشی و فیلم های آموزشی در خصوص رویت پرداخته اند. و فضای مجازی و اینترنت نقش مهمی در شناخت و گسترش این نرم افزار و تبادل اطلاعات برای یادگیری رویت را ایفا میکند.

به عنوان مثال می توانید از سایت ,  یوتیوب به عنوان یکی از بهترین مراجع فیلم های آموزشی رویت و نرم افزارهای bim استفاده کنید. البته استفاده از فیلم های آموزشی یوتیوب را نمیتوان به عنوان یک رفرنس کامل آموزش رویت تلقی کرد و عموما فیلم های آموزشی که در یوتیوب آپلود می شوند بیشتر جنبه تبلیغاتی و شهرت انواع مدرسین را دارد و شما حتما برای شروع آموزش این نرم افزار باید از ابتدا دوره های آموزشی رویت و یا بسته های آموزشی را دوره کنید و پس از آن می توانید برای یادگیری بیشتر تکنیک ها , ترفند ها و بدست آوردن تجربیات انواع مدرسان بین المللی رویت برای ارتقای سطح علمی خود از یوتیوب استفاده کنید.

در این قسمت با توجه به درخواست بسیاری از کاربران سایت بیم سیتی , جهت معرفی بهترین منابع آموزشی رویت , ما ده صفحه پربازدید از فیلم های آموزشی بهترین مدرسین بین المللی رویت در یوتیوب را به شما معرفی میکن