دریافت آخرین مطالب در ایمیل شما!

لطفاً ایمیل خود را وارد نمایید:

آموزش وردپرس
خانه / مجله معماری / دانلود پروژه خانه اپرا از زاها حدید (Guangzhou-Opera-House)

دانلود پروژه خانه اپرا از زاها حدید (Guangzhou-Opera-House)

خانه ی اپرا در قلب توسعه فرهنگی گوانگژو Guangzhou واقع است. طراحی دو تخته سنگ منحصر بفرد، شهر را بوسیله ی باز کردن آن به سمت رودخانه پرل Pearl River افزایش می دهد ، و ساختمان های فرهنگی همجوار با برج های دارایی بین الملل در شهر جدید زوژینگ Zhujiang گوانگژو یکی می شوند. تالار ۱۸۰۰ صندلی خانه ی اپرا ، آخرین فناوری صوتی را در خود جای داده و سالن چند منظوره کوچکتر با ۴۰۰ صندلی برای هنر نمایش، اپرا و کنسرت به صورت دایره وار طراحی شده است . این طرح از مفاهیم یک چشم انداز طبیعی استنتاج شده و با اثر متقابل میان معماری و طبیعت دارای جذابیت شده است.

این طرح ، درگیر شدن با تکنیک، زمین شناسی و توپوگرافی است. طراحی خانه اپرای گوانگژو Guangzhou Opera House به ویژه تحت تاثیر شیار رودخانه ، و مسیری که آنها برای فرسایش تغییر شکل پیدا می کنند، بوده است . پیچیدن خطوط در این چشم انداز سرزمین ها و مناطق درون خانه اپرا ، برش نمایشی داخل و خارج دره برای سیرکولاسیون، لابی و رستوران را تعریف می کند ، و اجازه می دهد که نور طبیعی به عمق داخل ساختمان نفوذ کند. تغییرات روان میان عناصر نا متجانس و سطوح مختلف ، تناسبات چشم انداز را دنبال می نماید.

همچنین ببینید

طراحی داخلی شهر کتاب و خلق یک فضای ماورایی در چین

این کتاب فروشی واقع در جنوب غربی چین و توسط گروه ایکس طراحی شده که …

۲ دیدگاه

  1. سلام واقعا خسته نباشید .سایتتون عالیههههههه .فقط خواهش میکنم که مطالب آموزشیتون رو گسترده تر کنید و درباره اسکیس و راندو هم مطلب بزارید و همین طور کتاب های مفید درباره راندو و اسکیس برای دانلود .مرسی از زحماتتون.